پاورپوینت با موضوع مونوریل تهران و تاملی بر مسائل طراحی شهری - پروژه مقاله تحقیق آماده
پاورپوینت با موضوع مونوریل تهران و تاملی بر مسائل طراحی شهری
پاورپوینت با موضوع مونوریل تهران و تاملی بر مسائل طراحی شهری

پاورپوینت با موضوع مونوریل تهران و تاملی بر مسائل طراحی شهری

لینک دانلود و خرید پایین توضیحاتدسته بندی : پاورپوینتنوع فایل : .ppt ( قابل ويرايش و آماده پرينت )تعداد اسلاید : 32 اسلاید قسمتی از متن .ppt :     مونوریل تهران و تاملی بر مسائل طراحی شهری تعریف و تشریح موضوع     پیش از این اگر نوشته ای در مورد مونوریل یا قطار هوایی در نشریات دیده می شد شاید تنها گزارشی در خصوص دستاوردها یا پیشرفت های فن آوری و یا بهره گیری چند کشور محدود از این وسیله نقلیه پیشرفته و سریع بود ،اما چندی است که به سبب تصمیم و استفاده آن در پایتخت کشور و نیز شروع عملیات اجرایی آن ،این پدیده صنعتی شهرهای مدرن امروز باعث بروز نقطه نظرات مخالف و موافق فراوانی شده است.      گسترش بی رویه شهرهای بزرگ به همراه رشد و توسعه صنعتی آنها مشکلات بسیاری را با خود به ارمغان آورده است که از جمله شناخته شده ترین آنها معضلی به نام ترافیک شهری است. در سال های اخیر ،توسعه و بهبود امکانات و سطح سرویس حمل و نقل همگانی در جهت جذب بیشتر مسافر به سیستم های حمل و نقل همگانی و افزایش سهم آن در جابجایی سفرها یکی از جذاب ترین و قابل بحث ترین راهکارهای ارائه شده و سیاست های اعمال شده در جهت کاهش مشکلات ناشی از ترافیک سرسام آور شهری بوده است.       تبصره 13 می تواند انقلابی در این حوزه باشد.مطالعات اساسی و استفاده از تمامی روش های علمی و پیشرفته و در کنار آن توجه کامل به وضع موجود و بافت شهرها از اقدامات و فازهای اولیه تبصره 13 بوده است تا عملیات اجرایی بیشترین موقعیت را به دست آورد. سیستم حمل و نقل را می توان شامل اجزایی دانست که از آنها می توان به تاکسی ،مینی بوس ،اتوبوس ، مترو و نهایتا منوریل اشاره کرد.وجود شبکه حمل و نقل مترو در شهر تهران به عنوان اساسی ترین سیستم...

پاورپوینت با موضوع مونوریل تهران و تاملی بر مسائل طراحی شهری

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل : .ppt ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 32 اسلاید

قسمتی از متن .ppt :

 

 

 

 

مونوریل تهران و تاملی بر مسائل طراحی شهری

تعریف و تشریح موضوع

    پیش از این اگر نوشته ای در مورد مونوریل یا قطار هوایی در نشریات دیده می شد شاید تنها گزارشی در خصوص دستاوردها یا پیشرفت های فن آوری و یا بهره گیری چند کشور محدود از این وسیله نقلیه پیشرفته و سریع بود ،اما چندی است که به سبب تصمیم و استفاده آن در پایتخت کشور و نیز شروع عملیات اجرایی آن ،این پدیده صنعتی شهرهای مدرن امروز باعث بروز نقطه نظرات مخالف و موافق فراوانی شده است.

     گسترش بی رویه شهرهای بزرگ به همراه رشد و توسعه صنعتی آنها مشکلات بسیاری را با خود به ارمغان آورده است که از جمله شناخته شده ترین آنها معضلی به نام ترافیک شهری است. در سال های اخیر ،توسعه و بهبود امکانات و سطح سرویس حمل و نقل همگانی در جهت جذب بیشتر مسافر به سیستم های حمل و نقل همگانی و افزایش سهم آن در جابجایی سفرها یکی از جذاب ترین و قابل بحث ترین راهکارهای ارائه شده و سیاست های اعمال شده در جهت کاهش مشکلات ناشی از ترافیک سرسام آور شهری بوده است.
      تبصره 13 می تواند انقلابی در این حوزه باشد.مطالعات اساسی و استفاده از تمامی روش های علمی و پیشرفته و در کنار آن توجه کامل به وضع موجود و بافت شهرها از اقدامات و فازهای اولیه تبصره 13 بوده است تا عملیات اجرایی بیشترین موقعیت را به دست آورد. سیستم حمل و نقل را می توان شامل اجزایی دانست که از آنها می توان به تاکسی ،مینی بوس ،اتوبوس ، مترو و نهایتا منوریل اشاره کرد.وجود شبکه حمل و نقل مترو در شهر تهران به عنوان اساسی ترین سیستم حمل و نقل جوابگوی مشکلات بسیاری خواهد بود ولیکن یکی دیگر از راه حلهای مناسب جهت پاسخگویی به  مسائل ذکر شده، دستیابی به سیستم حمل و نقل عمومی راحت تر و جذاب تر می باشد. سیستمی که در آن زمان سفرهای درون شهری کاهش یابد و جذابیت های بیشتری جهت استفاده از آنها داشته باشد تا بدین ترتیب گرایش مسافران به بهره گیری از آن بیشتر شود،با توجه به اینکه این سیستم باید بتواند آسیب های کمتری را به بافت های شهری وارد سازد. یکی از این سیستم های حمل و نقل که امروزه درکشورهای پیشرفته دنیا از آن بهره گرفته می شود منوریل یا قطار هوایی است.

سیستم حمل و نقل مطلوب

ویژگی های سیستم حمل و نقل مطلوب
سرعت مناسب
راحتی سفر
مطمئن بودن
بعد اقتصادی
معیارهای انتخاب سیستم حمل و نقل مطلوب
معیارهای اصلی
ظرفیت سفر
هزینه ساخت
اشغال سطح موثر معابر
معیارهای فرعی

 مزایای مونوریل

مونوریل محدودیتی برای فضای سبز ایجاد نمی کند
مشکل چندانی با آب و هوا ندارد.
امن بودن سیستم
دسترسی راحت تر به ایستگاه نسبت به متروقیمت: 5,000 تومان

پس از پرداخت لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار میگیرد و میتوانید آن دانلود کنید، همچنین لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال می شود.

سایر محصولات :

پاورپوینت با موضوع تاریخچه کاغذ و طرز تهیه ی آن


پاورپوینت درباره کفش های ورزشی


طرح توجیهی بررسی راه اندازی کافی نت از نظر صرفه اقتصادی


پاورپوینت درباره پروتکل کیوتو


پاورپوینت درباره کف و کفسازها


پاورپوینت درباره کابل ها


پاورپوینت درباره بیماری های کبدی


پاورپوینت با موضوع مدیریت طرح های توسعه مسائل طرح های توسعه و عمرانی


پاورپوینت با موضوع ضرورت و تبیین ابعاد طرح تدوین سند توسعه کارآفرینی صنعت نفت


پاورپوینت با موضوع سابقه كارآفريني در ايران


پاورپوینت با موضوع ماشين هاي ساده(اهرم)(دانش آموزی)


پاورپوینت فیزیولوژی تولید مثل Reproduction Physiology (کولیواژ)


پاورپوینت بیماری کیست هیداتیک(انگل اکینوکوکوس گرانولوزوس)


پاورپوینت در مورد لجستیک رگراسیون Logistic Regression


پاورپوینت مبانی جامعه شناسی


پاورپوینت جمعیت شناسی


پاورپوینت ماهی شناسی عمومی(Ichthyology)


پاورپوینت دوره کواترنری و اتفاقات آن


پاورپوینت اتصال سری مقاومت های اهمی(دانش آموزی)


پاورپوینت مهارتهای خرد در مشاوره


پاورپوینت با موضوع مونوریل


پاورپوینت درباره آشنايي با نظام مهندسي و استانداردهاي توليد و توسعه نرم‌افزار (نماتن)


پاورپوینت با موضوع آمادگی و واکنش در شرایط اضطراری


پاورپوینت کامل و جامع مسائل نوجوانان و جوانان


پاورپوینت با موضوع تاریخچه کاغذ و طرز تهیه ی آن


پاورپوینت درباره کفش های ورزشی


طرح توجیهی بررسی راه اندازی کافی نت از نظر صرفه اقتصادی


پاورپوینت درباره پروتکل کیوتو


پاورپوینت درباره کف و کفسازها


پاورپوینت درباره کابل ها


پاورپوینت درباره بیماری های کبدیکلمات کلیدی :nbsp nbsp nbsp است nbsp nbsp مسائل طراحی شهری ترتیب گرایش مسافران بدین ترتیب گرایش شهری کاهش یابد بیشتر شودبا توجه آنها داشته باشد سیستم باید بتواند nbsp nbsp سیستم حمل نقل مطلوب سیستم های های حمل بوده است عملیات اجرایی مونوریل تهران نقل همگانی سیستم مونوریل پیشرفته مشکلات استفاده مطلوب تهران معیارهای مسائل پاورپوینت با موضوع مونوریل تهران و تاملی بر مسائل طراحی شهریnbsp nbsp nbsp است nbsp nbsp مسائل طراحی شهری ترتیب گرایش مسافران بدین ترتیب گرایش شهری کاهش یابد بیشتر شودبا توجه آنها داشته باشد سیستم باید بتواند nbsp nbsp سیستم حمل نقل مطلوب سیستم های های حمل بوده است عملیات اجرایی مونوریل تهران نقل همگانی سیستم مونوریل پیشرفته مشکلات استفاده مطلوب تهران معیارهای مسائل
سایر محصولات